Jak to działa

Łódź Kreatywnie to portal Łódzkich Przemysłów Kreatywnych, którego celem jest promocja i aktywizacja łódzkiej branży kreatywnej i artystycznej oraz kulturalnej a także propagowanie ciekawych inicjatyw i łódzkich osobowości.

Znajdziesz tutaj szeroki przekrój biznesów kreatywnych, które działają na terenie naszego miasta, ich wydarzenia i inicjatywy, przeczytasz artykuły o łódzkich osobowościach.  Odwiedzimy wiele miejsc osobiście by przeprowadzić z nimi wywiady i nagrać filmy oraz podcasty dzięki którym lepiej poznasz łódzkie kreatywne działalności.

Pierwszy portal kreatywnych przemysłów w Łodzi

Pierwszy portal kreatywnych przemysłów w Łodzi

Łódź Kreatywnie dla biznesu

ALE TO NIE WSZYSTKO.

Nasz portal zdecydowanie różni się od innych podobnych miejsc online.

U nas przemysły kreatywne posiadają własne niezależne profile na których prezentowane są szczegółowe informacje o nich, ciekawe zdjęcia, wydarzenia oraz oferta na którą nasi czytelnicy będą mogli otrzymać specjalne zniżki i upusty.

Chcemy by nasza przestrzeń była przyjazna zarówno dla Nas Łodzian ale także dla turystów odwiedzających nasze miasto. W tym celu podzieliliśmy portal na kilka kategorii, które w łatwy sposób pozwolą na wyszukanie konkretnych miejsc, przemysłów, wydarzeń czy inicjatyw. Znajdziecie tutaj miejsca związane ze sztuką, kulturą ale także przedstawicieli świata mody, designu, street artu czy fotografii. Zaprezentujemy Wam te miejsca gdzie WARTO ZJEŚĆ, WARTO BYĆ czy te które WARTO ZOBACZYĆ.

i co dalej?

Chcesz dołączyć?

Jeśli chcesz by twój kreatywny biznes lub inicjatywa posiadała swój profil na naszym portalu dołącz do Nas. Zarejestruj się, wybierz kategorię swojej działalności – kompletną rozpiskę kategorii znajdziesz tutaj a następnie po weryfikacji z naszej strony uzupełnij swój profil w ciekawy i angażujący sposób oraz staraj się go aktywnie prowadzić.

Możliwości jest wiele- możesz opublikować tylko podstawowe dane o swoim profilu lub uzupełnić go o galerię zdjęć, posty informacyjne i wydarzenia by inni mogli się o nich dowiedzieć. Profile są także przygotowane na publikacje filmów i szczegółową ofertę.

Jeśli nie masz czasu na takie działanie ale chciałbyś być obecny na naszym portalu – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie a my zrobimy to za ciebie. Uzupełnimy twój profil i odpowiednio go wypromujemy.


Dołącz do nas

Jeśli nie chcesz tworzyć swojego własnego profilu możesz zostać naszym partnerem lub sponsorem. O szczegółach komercyjnej współpracy z naszym portalem zapoznasz się tutaj.

Chcesz wiecej?

Możesz także skorzystać z usługi promocji Twojego biznesu w wersji PREMIUM. Szczegóły tego pakietu znajdziesz już wkrótce tutaj. Pakiet ten pozwala m.in na obecność na interaktywnej mapie, która już nie długo będzie dostępna jako aplikacja online a także w drukowanym łódzkim przewodniku kreatywnym.

Jeśli chcesz możesz zostać także naszym partnerem lub sponsorem. O szczegółach komercyjnej współpracy z naszym portalem zapoznasz się tutaj.

i co dalej?