Nasz portal to miejsce w sieci zrzeszające kreatywne łódzkie przemysły

Łódź Kreatywnie to przewodnik po Łodzi kreatywnej - miejsce stworzone by przedstawić szeroki przekrój przemysłów kreatywnych, wspierać kreatywne inicjatywy i informować o nich mieszkańców oraz turystów, promować łódzkie wydarzenia i mówić głośno o kreatywnych osobowościach w naszym mieście.

A za tym wszystkim stoimy my Fundacja More Creative która została powołana by szerzyć łódzką kreatywność z której słynie nasze miasto.

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem naszego portalu? Dowiedz się więcej o możliwości współpracy ze specjalnie przygotowanej oferty dla biznesu.

Pobierz pełną ofertę
Partner portalu
Sponsor portalu

Poszukujemy aktywnych i wspierających partnerów portalu oraz sponsorów, którzy będą wspierać nasze działania zarówno finansowo jak i rzeczowo. Pozwoli nam to przede wszystkim aktywniej i sprawniej realizować cele portalu czyli szerzyć łódzką kreatywność.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu bezpośredniego i rozmowy o możliwościach i wspólnych oczekiwaniach.

Łódź Kreatywnie dla biznesu

Post sponsorowany

Post publikowany w ramach serwisu przygotowany na treściach (copy & foto) dostarczonych przez Klienta lub w pełni przygotowany przez zespół kreatywny portalu

Banery reklamowe

Statyczne banery reklamowe w różnych rozmiarach i usytuowaniach do wyboru, umieszczony na stronie głównej serwisu oraz wybranych stronach pobocznych.

Czas i koszt obecności baneru w serwisie ustalany indywidualnie z Klientem.

Strona główna góra (pod obrazami "warto") - PASEK
Strona główna prawo (na prawo od wpisów) - BOX
Kategorie prawo - BOX
Aktualności prawo - BOX

BANER PASEK wym. 830x125
BANER BOX wym. 750x750

Łódź Kreatywnie dla biznesu

Współpraca poza portalem

Możliwość uczestniczenia w wydarzeniach, wystawach, spotkaniach i innych inicjatywach organizowanych przez portal. Wszystkie wydarzenia są organizowane z główną misją promocji przemysłów kreatywnych w Łodzi.

W planach realizacji są np:
    / warsztaty kreatywne
    / targi kreatywne
    / konferencja nt. przemysłów kreatywnych
    / debaty

Poza tym:
    * łódzki kreatywny gadżet
    * obecność w przewodniku łódzkim
    * wydawnictwa poboczne
    * zamówienie sesji zdjęciowej oraz tekstu o miejscu, wydarzeniu, inicjatywie